بوسترکار

درباره ما

شركت بوستر كار از سال 1372 بعنوان يكي از حاميان صنعت كشور با جمعي از مجربترين متخصصان و تكنسينهاي فني در زمينه آب و صنعت در خدمت كشور بوده است. در سال 1380 با به كارگيري تكنولوژي صنعت اروپا و با ارائه محصولات معتبر دنيا از قبيل :( AEG –SIEMENS –VEM –LOWARA –PENTAX –BONFIGLIOLI )
توانسته محصولات خود را در رابطه با ساخت بوستر پمپ هاي آبرساني و آتشنشاني، جهت برجها، مجتمع هاي مسكوني، ادارات، بيمارستانها، مجموعه هاي ورزشي و... به كشور اسلامي ايران ارائه دهد .
يكي از ويژگيهاي متمايز كننده ي برون سازماني بوستر كار تفاوت در نوع ارائه خدمات، قيمت و همچنين بهره گيري از پشتوانه قدرتمند سخت افزاري و نرم افزاري (در زمينه طراحي و ساخت سفارشات صنعتي ) از قبيل :
1-گيربكس هاي مركب
2-هليكال
3-هالوشافت
4-دور متغيير، با كنترل دورهاي فركانسي ( اينورتر ) و مكانيكي
5-ارائه بوستر پمپ هاي دورمتغيير ( با بكارگيري تكنولوژي اينورتر و قرار دادن سنسورهاي هوشمند كه نسبت به ميزان مصرف آب ، اطلاعات لازم را جهت تغير دور موتور به اينورتور ارسال مي نمايد و موجب صرفه جويي در مصرف آب و برق و جلو گيري از زود مستحلك شدن لوله ها و پمپ ها ميشود )
ميباشد .
ما پس از تدوين برنامه استراتژيك خود، با ايجاد سازمانهاي فروش، گارانتي و خدمات پس از فروش با قيمت مناسب به عنوان سازماني پويا و مشتري گرا فعاليت مي كنيم.

با كمال افتخار شركت هاي در حال همكاري با بوستركار به شرح زير ميباشند :

شركت پمپيران
شركت پارس خودرو
شركت آرياكيان
شركت ايرانيان فن
شركت محور سازي ايران خودرو

 

نامه نمایندگی شرکت پمپ ابارا